top of page

חדשות ועדכונים

משנכנס ...ניסן מרבים ומנצחים

משנכנס ...ניסן מרבים ומנצחים תחילת חודש האביב עם מאזן ניצחונות מלהיב של 2:7 בדשא, בילדים ובאולמות

הדרבי הגדול של אריאל - בין מ.כ. עירוני אריאל לאס"א אריאל - סיפק דרמה גדולה ומשחק מרתק

ניצחון קטן ו...איתן: נותרה לסיום פחות מדקה תוצאה 3:3. ומה נשאר?! להמתין לשריקה. אבל. באולמות כמו באולמות - הכול יכול להיות. גם כשנותרו רק 10 שניות: ואז.. השוער אוניל במבצע תרגיל בלתי רגיל, מסירה מ'חוף אל חוף' מיד אל ראש של איתן. 6 שניות לסוף: איתן - ארבע! ואס"א?! רק שלוש. משחק שני ברציפות שהמותחן תם לצד שלנו. אריאל מקום שני ועדיין בתמונת הגמר-רגל של הליגה השנייה. שאפו לקהל האוהד שבא, עודד והרעיש אולמות עד לסיום המתוק.

המאמן משה ריי הגיב לאחר הניצחון: "תודה על הנחת שהשחקנים נתנו לי למרות שזה כאילו 'עלה' בלי בכמה שנות חיים. כדורגל באולמות הוא משחק אכזרי, והיום כמו בעכו שוב חווינו את זה. בכל רגע נתון במשחק אפשר להפתיע, גם כשאתה בעדיפות". הוסיף: "רק ווינרים מסוגלים לא לוותר עד השנייה האחרונה ולנצח, ולכן אני גאה בכל אחד מהשחקנים!" וסיכם: "שער של איתן 6 שניות לסוף, מקביל עבורי כמו סל של דרק שארפ ב"נס ז'לגיריס". המשימה הבאה – נתניה.

דשא בוגרים: ריצת ניצחונות מרובי שערים פריצה וריצה 'משוגעת' של נקודות לבוגרת: 22 מ - 24 בשמונה מחזורים רצופים.

האחרונים: מול טירה (1:2) וכפר קאסם (3:10) כשגרי מפציץ וצמד חמד המאמנים - שחקנים אסי וסיהון ומשה ריי שותפים מלאים לחגיגת הניצחונות והשערים וכולנו מתכננים ומכוונים כבר עם תקווה וציפייה לעונה הבאה.

ילדים א' - דאבל על פרדסיה

משחק שקול ומאופס משערים ברוב הדקות עד שלעמנואל ספיבק 'נמאס' לחכות. ספיבק 'רק' עשה את המוטל עליו - הקשית והרשית בדקה ה 60' - ישש! 0:1 ביתי. פרדסייה ניסו לשוב, אך לשווא כי שם מצאו את יצחקי השוער שנלחם כלביא על מנת את השקט להביא לכולם ולזעיר אמיתי שמצא את הרשת דקה לסיום (69'). השמחה רבה: 0:2 לאריאל. ניצחון כפול העונה מול אותה פרדסיה. יופי של הישג לקבוצתו של נאור שחזרה למסלול הניצחונות במרכז טבלת מחוז דן.

טרום א' - עברה את כפר ברא ויונה

ניצחון צפוי, אך ראוי לציון (4:18) של ילדי קטנטני אריאל עם מדי התכול של 'מעדני קוחול אריאל'. הפעם אריאל לא עצרה בביתה מול כפר ברא הפחות טובה. כולם השתתפו בחגיגה וכל אחד מ 35 הילדים שהגיע - השתתף. גם מול כפר יונה ידעו הילדים לעשות מהפך ומפיגור 2:3 לניצחון 3:6. 10 ניצחונות מ 15 משחקים ועוד היד והרגל נטויים.

ילדים ב': ניצחון חלום ביום ...חולון!

'נה מה קיטה פה' - לאחר הפסד מול יפו העדיפה הילדים המאוכזבים קיבלו עידוד מכל צוות האימון וההנהלה שתמך בהם כדי לחזור למסלול של ניצחונות. ואז....:

עוצמה חולון 3 - אריאל 4.

שלוש ארבע - לעבודה! הילדים יצאו ביום הראשון לחופשת הפסח לחולון ושבו עם ניצחון מלא אמונה, יוזמה ו.. עוצמה. ילדי ניקיטה פתחו בשער ראשון מוקדם (5') של ניקיטה הילד ושני של דני (20') ואריאל אומרת: אנחנו כאן כדי לנצח, עד לסיום השליש הראשון עם 1:2.

שליש שני אריאל פתיחה סוערת ואריאל דוהרת עם שער בכורה של שהביא לביא (1:3) ושל הילד המוכשר מאור 1:4! חולון רוצה לחזור. לא ויתרה והשיבה בשעריים עד לסיום השליש. המאמן בצע חילופי הגנה מתוך הבנה שרק כך יגיע הניצחון וזה מה שקרה כאשר בשליש האחרון אדם הצטיין מעל כולם בשער ,עד שכולם נשמו לרווחה עם קריאות "שמחה... שמחה.. שמחה". אריאל יצאה מהתחתית. כל הכבוד.

שישי הגדול בליגת האלופות

שישי ושערים: כמידי סוף חודש התקבצו קרוב ל 100 ילדי המועדון - אולמות ודשא ולא פחות צופים באולם הספורט של חטיבת היובל ביום שישי, ערב פסח 'שבת הגדול' למרתון משחקים ושערים במסגרת המחזור החמישי (מ 8). כולם כבר מחבים למחזור השישי.

bottom of page