top of page

חדשות ועדכונים

תחל שנה וברכותיה

חדשות... חדשות... חדשות

הבוגרים יוצאים לדרך: ============== אריאל שלנו - מחזיקת גביע המדינה מחוז שרון ליגה ג' תחל את יומן המסע לליגה ב' בהגנה על הגביע תחילה.

אך סמלי הוא שהמסע יחל מחר (15:30) דוקא בעיר טירה אשר במשולש - מקום בו זכינו בגביע המחוז.

שם יפגוש השוער החדש לירן דוידוב את שוער אריאל אשתקד במפגש שעיקר חשיבותו היא בפתיחה ברגל ימין את עונת 2017-18.

בסיומה המטרה היא לעלות ליגה.

לירן, שוער צעיר ורענן (21 - כאן בתמונה) שהיה עד לפני שנתיים ההבטחה של קבוצות נוער הפועל ת"א והפועל רמת גן ינסה לשוב לקידמת הבמה דרך אריאל. הקרדיט ניתן מהמאמן עידן ללירן וכולנו בוטחים בו וביכולותיו.

דיל דנדי: הסגל הושלם עם השלמת המאמץ לצירוף משמעותי ומבטיח ממש ברגע האחרון של הבלם דנדי אוקוגו אוקוצ'ה (בתמונה). עם רזומה מרשים של ליגת על ולאומית בעשור הקודם - הפ' ת"א, הפ' ב"ש, הפ' ר"ג, הכוח, צ. חולון ומגוון קבוצות בליגות א' וגם בית - ממרמורק ועד ג'ת הגיע דנדי (36), שכוחו עדיין במותניו וברגליו, 'לעשות את העבודה' ולעבות את הגנת אריאל. דנדי, ניגרי במקור ותושב ישראל מזה עשור יעשה זאת יחד עם המקומיים של אריאל - אסי ש. וליאל, אלעד ויוסי, איתן וכמובן הקפטן אליקו בן עיון, אסי וסיהון ועוד ועוד. יש למה לצפות.

רגע לפני סוף שנת תשע"ז - פרשת 'ניצבים וילך' - יתייצבו הבוגרים ויילכו להעז ולהשיג המטרות. נסיים בברכת "תחל שנה וברכותיה". בהצלחה.

הנערים יוצאים עם.. ערך: ================ סגל רחב של 25 שחקנים הושלם בהצלחה על ידי משה ריי. הנערים שובצו למחוז מרכז המאתגר יחד עם קבוצות מצוינות כהכוח ר"ג, מכבי יפו ועוד רבות וטובות אחרות. לאחר משחק אימון פורה יצאו אמש הנערים להתנדב בפעילות ברוכה ורבת ערך למען הקהילה ביוזמת מנהלם המסור אילן ובהובלת המאמן. הידד וכה לחי ואת זאת נשמור במיוחד לפוסט הבא.

ילדים א':

===== נאור כבר מכין את ילדי 2004 לגביע המתקרב. הקבוצה מגובשת עם שחקנים מנוסים שלרובם זו השנה השלישית ובליווי מנהלם מאיר ינסו להמשיך יחד את הצלחתם מאשתקד.

ילדים ב': =====

גם שם הסגל כמעט תם ואוטוטו יושלם. מיונים ומבחנים לרוב צימצמו את השורות הרחבות מהדשא בחיזוק האולמות לקבוצת 2005. בקבוצה זו רבה העבודה ועבורה הורכבה גם קבוצת עתודה. הברכה והתודה לניקיטה וגם לאופיר - 'האמא' של הקבוצה והמלווה. לליגה נרשמה הקבוצה וממתינה אף היא בהקדם לשיבוצה.

טרום א': ======

הכי מרגשת: בערך 30 ילדי 'שמיניות' קטנטנים ופעלתנים תחת שרביטם של 2 המאמנים אסי וסיהון עתיר הניסיון ונאור מתאמנים כבר 3 שבועות ומילאו עד תום את השורות. יתר ילדי 2005 וגם 2006 עד 2008 שימשיכו את החוגים תחת הדרכת המאמן פבל בדשא וגם באולמות ושל המאמן נאור בדשא.

והגאווה - כל הקבוצות במועדון המשותף - מהבוגרים ועד הטף - שומרות שבת. בכדורגל - אין זה ברור מאליו.

בית הספר לכדורגל: ============

יצא אף הוא לדרך עם אסי (2009) ופבל (2010-11-12) במגוון קבוצות בדשא ובאולמות. קצב ההרשמה מרשים ביותר ובחלק מהקבוצות ההרשמה כבר נסגרה מפאת חוסר מקום. ARIEL FC - השנה משלמים פחות מקבלים עוד יותר. וכמובן אין מה לחפש במקום אחר.

ליגת השכונות של 'גוונים' באימונם, שיפוטם ושיתופם של מאמני המועדון תם בהצלחה עם הענקת גביע ראש העיר. את זאת אפשר להכיר בעמוד הפייסבוק ה'אח' של קבוצות האולמות.

bottom of page